Vlorë, gjendet pajetë 35-vjeçari

17/04/2013 00:00

Një 35-vjeçar me emrin Ardian Bocaj, banues në lagjen ‘1 Maji’ në Vlorë
është gjetur i pa jetë dhe dyshohet se e ka vrarë një mbidozë heroine.

Prane trupit jane gjetur mjetet e perdorura per te marre injeksionin vdekjeprures.

Sipas policise 35-vjeçari nje person pa precedente penale ka pesuar nje atak ne zemer pak minuta pasi kishte injektuar heroinen gjurmet e se ciles u gjeten ne nje leter alumini si dhe ne nje shiringe qe ndodhej aty prane.

Top Channel