Trajneri “rreh” tifozët e tij

09/11/2011 17:45

Tifozët gjithmonë kanë të drejtë të mërziten e të kundërshtojnë skuadrën e tyre kur humbet në një ndeshje, por tifozëve të një skuadrë hokeji në Rusi, thirrjet kundër trajnerit të skuadrës, nuk i kanë vajtur ashtu sic prisnin.

Trajneri i skuadrës së KHL-së, Andrey Nazarov nuk i ka duruar dot thirrjet kundër të tifozëve të skuadrës së tij dhe ka reaguar në mënyrën më agresive të mundshme. Ai ka marrë një shkop dhe së bashku me lojtarët kanë nisur t’u kundërvihen tifozëve.

Fatmirësisht mbrojtëset anësore prej xhami që rrethonin fushën, penguan trajnerin e dhunshëm të shkaktonte “dëme” ndaj tifozëve.

Top Channel