Roberto Carlos: Nuk dua të luaj më

23/06/2011 17:45

Roberto Carlos nuk ka më dëshirë të luajë pas incidentit të djeshëm në Samara, ku një tifoz i skuadrës lokale që po humbte 3-0 kundër Azhni Makhachkala ku luan braziliani, i ka gjuajtur me një banane.

Braziliani, 38 vjeç, ka deklaruar për “Sport Express” se është “thellësisht i zhgënjyer” dhe se nuk ka “asnjë dëshirë të vazhdoj të luaj”.

“Akte të tilla nuk duhet të tolerohen në vendet civile”, ka shtuar ai.

Top Channel