JK Rowling ka zbuluar më në fund për fansat e saj se çdo të ketë të re në faqen e dedikuar për magjistarin e Hogwarts, Harry Potter.

Pottermore do i dedikohet fansave të cilët mund të diskutojnë për librat dhe mund të blejnë versionet elektronike, të botuara nga Pottermore dhe jo më nga Bloomsbury.

Autorja do të ndajë më tej me fansat detaje të tjera dhe sekrete të botës së Potter.

Top Channel