Interi po përpiqet të “lirojë” Capello

20/06/2011 15:55

Fabio Capello është favoriti i Massimo Moratti për pankinën e Interit. Gjatë kësaj kohe është duke u punuar për të sjellë në Milano komisarin teknik të kombëtares angleze.

Nëse operacioni nuk do shkojë më sukses, sipas ANSA, favorit mbetet Sinisa Mihajlovic.

Fabio Capello udhëheq Anglinë nga dhjetori 2007, kontratat e tij skadon më 2012 dhe fiton 5,5 milionë euro për sezon.

Top Channel