Chelsea, Drogba për Modric

14/06/2011 14:30

Didier Drogba mund të jetë “pjesa e këmbimit” për t’i lejuar klubit londinez Chelsea të arrijë tek Luka Modric.

Traineri Guus Hiddink e ka vlerësuar mesfushorin e Tottenham si objektivin e parë të merkatos dhe është shprehur i gatshëm të sakrifikojë sulmuesin afrikan.

Spurs-at, shkruan “Daily Mail”, kërkojnë të paktën 35 milionë euro për Modric, por janë të gatshëm të bëjnë lëshime nëse me ta bashkohet Drogba.

Top Channel