SHBA, rritet bilanci i viktimave nga tornado

30/04/2011 20:55

Me kalimin e ditëve vazhdon të rëndohet bilanci i viktimave nga seria e tornadove që goditën të mërkurën dhe të enjten jugun e Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Të dhënat e fundit tregojnë se viktimat janë 342.

Trupa të tjerë janë gjetur sot në Alabama, vendi më i goditur nga erërat e forta.

Top Channel