Champions, Raul shuan shpresën e Interit

13/04/2011 21:35

Kanë përfunduar pjesët e para të çerekfinaleve të dyta të Ligës së Kampioneve: Schalke 04-Inter 1-0 dhe Tottenham-Real Madrid 0-0.

Raul Gonzalez ka shënuar golin për gjermanët në minutën e 45-të duke shmangur portierin Julio Cesar dhe duke shtyrë topin në portën e boshatisur.

Barazim pa gola në ndeshjen tjetër çerekfinale Real Madrid-Tottenham Hotspur.

Top Channel