Juventusi mund Romën

04/04/2011 08:00

Juventusi ka mundur 2-0 Romën në Olimpiko duke i rritur kështu shpresat për një vend në kupat e Europës sezonin e ardhshëm.

Golat për bardhezinjtë u shënuan në pjesën e dytë nga Krasic dhe Matri.

Këto dy gola i japin mundësinë Juventusit të zbresë në dy pikë diferencën me Romën e vendit të 6.

 

 

Top Channel