Djali i Beckham, një “lojtar” i keq

28/02/2011 17:10

David Beckham mund të jetë një prej futbollistëve më të famshëm që kanë ekzistuar ndonjëherë, por djali i tij i vogël duket se nuk ka trashëguar shumë nga babai.

Cruz ishte duke u përpjekur që t’i tregonte vëllezërve të tij më të mëdhenj lëvizjet e tij me një skateboard, në një park në Los Anxhelos, të shtunën, por përfundoi në asfalt duke qarë, pasi akrobacia e tij shkoi keq.

Në vend që të kapte skateboard-in në ajër, 6-vjeçari gaboi tërësisht, duke përfunduar me një përplasje në trotuar.

Duke qarë, djali u ngrit në këmbë dhe shkoi të gjente pak ngushëllim në krahët e dados që e shoqëronte, ndërsa vëllai i tij 11-vjeçar, Brooklyn, dukej i pashqetësuar nga ngjarja, ndërsa vazhdonte të argëtohej me skateboardin e tij.

FOTO GALERI
1/1
Përfundon në beton, duke luajtur me skateboard

Top Channel