Jemen, shtohen viktimat

24/02/2011 17:45

Në Jemen po shtohet numri i viktimave mes protestuesve anti-qeveritarë.

Dy persona të tjerë mbetën të vrarë në kryeqytetin e vendit më të varfër të Lindjes së Mesme.

Ndërkohë, presidenti Ali Abdullah Saleh urdhëroi forcat e rendit që të ruajnë protestuesit dhe u ndaloi atyre që të përleshen me ta.

Top Channel