Ndeshjet e sotme, zbulohen formacionet

23/02/2011 18:25

Katër ekipe do të zbresin në mbrëmje në fushë, për të kërkuar dy biletat e vetme për në çerekfinalet e Champions.

Ndërsa përballjet e vajtjes së raundit të të tetave, Inter-Bayern Munchen dhe Marseille-Manchester United do të nisin të luhen në orën 20:45, e përditshmja gjermane “Bild” publikoi formacionet me të cilat ekipet pritet të përballen.

Formacionet e mundshme në Inter-Bayern Munchen

Inter (4-5-1): Cesar; Maicon, Ranocchia, Lucip, Chivu; Motta, Cambiasso, Zanetti, Sneijder, Stankovic; Eto’o. Tr. Leonardo
Bayern M. (4-5-1): Kraft; Lahm, Timoshchuk, Badstuber, Gustavo; Pranjic, Shëeinstaiger, Robben, Muller, Ribery; Gomez. Tr. Van Gaal

Formacionet e mundshme në Marseille-Manchester Utd.

Marseille (4-5-1): Mandanda; Fanni, Diaëara, M’Bia, Heinze; Gonzales, E.Cisse, Kabore, Remy, Ajew; Brandao. Tr. Deschamps
Manchester U. (4-4-2): Van der Saar; Rafael, O’Shea, Vidic, Evra; Fletcher, Carrick, Nani, Scholes; Berbatov, Rooney. Tr. Ferguson

Top Channel