Bale mungon ndaj Milan

14/02/2011 12:55

Gareth Bale, mbrojtësi i Tottenham, nuk do të luajë ndaj Milan në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 në Ligën e Kampioneve.

Tottenham do të përballet me kuqezinjtë nesër në mbrëmje në San Siro.

Uellsiani, i cili ka probleme me një dëmtim në kurriz, ka munguar në katër ndeshjet e fundit të skuadrës së tij dhe nuk është nisur me pjesën tjetër të skuadrës për në Milano.

Top Channel