Avril Lavigne ndryshon “look”

09/02/2011 13:15

Avril Lavigne ka ndryshuar sërish pamjen e saj.

Këngëtarja ka lyer flokët ngjyrë të gjelbër dhe rozë

Kanadezja po hedh në treg albumin e saj të katërt, “single” i të cilit titullohet “What the Hell”.

Albumi i Avril Lavigne “Goodbye Lullaby” do të dalë në shitje në mars të këtij viti.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel