Inter, dëmtohet Lucio

01/02/2011 12:30

Lajme të këqia për Inter.

Lucio ka pësuar një tërheqje në kofshën e djathtë dhe mund të qëndrojë jashtë fushave për një muaj.

Mbrojtësi brazilian do të mungojë me siguri në ndeshjen ndaj Romës të dielën e ardhshme dhe mund të mos jetë prezent edhe në ndeshjet ndaj Juventus dhe Bayern Munchen.

Top Channel