Bayern Munchen në gjurmët e Pastores

27/09/2010 14:45

Zgjatet lista e klubeve që janë venë në ndjekje të sulmuesit argjentinas të Palermos, Javier Pastore.

Manchester City, Inter dhe tashmë edhe Bayern Munchen po i afrohen talentit që luan në Sicili, pasi ai ka treguar se është një lider i vërtetë. Klubi gjerman mund të ofrojë 30 milionë euro për talentin që krahasohet me Kaka e Zidane.

Njëkohësisht, klubi bavarez planifikon edhe zgjatjen e kontratës së Louis Van Gaal deri në vitin 2012.

Top Channel