Mourinho kërkon anglezin Bale

23/09/2010 20:55

Mourinho nuk dorëzohet, ai ëndërron që presidenti Florentino Perez t’i dhurojë një mesfushor me vlerë në merkaton e janarit.

Sipas gazetës “AS”, Gareth Bale i Tottenham po tregon një formë të mirë dhe portugezi e do me cdo kusht në grupin që drejton.

21 vjecari është i lidhur me klubin anglez deri në vitin 2014 por mund të largohet nga Londra për 20 milionë euro.

Top Channel