Juventus, Buffon jashtë listës së Europa League

02/09/2010 10:10

Nuk ka vend për Buffon në listën e ndeshjeve të radhës së Europa League.

Portieri i Juventusit po rimerr veten nga operacioni në skenë të bërë disa javë më parë. Tre portierët e ekipit bardhezi do të jenë Storari, Manninger dhe Marco Costantino.

Mes të përjashtuarve të tjerë janë edhe i sapobleri Aquilani dhe Quagliarella.

Top Channel