Ronaldo-Irina, në “muaj mjalti”

24/08/2010 10:25

Cristiano Ronaldo vazhdon të konfirmojë zërat për një të ardhme të sigurt me bukuroshen Irina.

Lidhja e tyre po zgjat prej shumë muajsh, gjë që nuk ka ndodhur me shumë femra në jetën e portugezit.

Së fundmi ai është parë në shoqërinë ë modeles ruse gjatë një ndeshjeje basketbolli mes kombëtares se Spanjës dhe SHBA-së që u zhvillua në Madrid.

FOTO GALERI
1/3
Gjithcka shkon mirë për ciftin

Top Channel