Mediat: Mourinho ëndërron Ibrahimovic

21/08/2010 15:00

Pas kërkesave të Manchester City dhe Milan, tani Ibrahimovic kërkohet edhe nga Mourinho i Realit të Madridit.

“Mundo Deportivo” shkruan se “Mourinho ka kërkuar Ibra-n dhe Perez dhe po përgatitet një ofertë prej 35 milionë eurosh”.

Tekniku portugez, sipas të njëjtit burim, kërkon një mesfushor që të jetë edhe pikë referimi për skuadrën.

Barca do donte të shiste Ibrahimovic, por pa thyer kontratën e cila nëse prishet, lojtarit duhet t’i paguhet 12 milionë euro në vit.

Top Channel