Barcelona-Milan, shkëmbim Ibra-Pato?

16/06/2010 16:25

Hipotezë për shkëmbimin Ibrahimovic-Pato mes Barcelonës dhe Milanit. Lajmin e ka bërë të ditur e përditshmja sportive spanjolle “Sport”.

Sipas saj, presidenti i ri i Barcelonës, Sandro Rosell ka folur për sulmuesin suedez me teknikun Guardiola dhe tani po punon për mundësinë e shkëmbimit.

Mes hipotezave, shkruan “Sport”, nuk është vetëm ajo me Pato, por edhe me Robinho e Manchester City apo me Fernando Torres të Liverpool.

Top Channel