Milito: Shpresoj ne nje finale te madhe

24/05/2010 18:50

“Shpresoj te luaj nje boteror te madh dhe te shenoj gola te rendesishem per Argjentinen”.

Keshtu eshte shprehur futbollisti i Interit dhe i kombetares argjentinase, Milito, pas Champions te fituar nga Interi.

“Jam i kenaqur qe te shtunen zhvillova nje ndeshje te madhe, por tani ai eshte nje kapitull i mbyllur”, eshte shprehur sulmuesi zikalter.

“Si te mbledhurit e tjere shpresoj te luaj te gjitha takimet qe kombetarja do te zhvilloje ne Boteror. Argjentina eshte nder me favoritet per te fituar kupen e botes”, ka shtuar ai.

Top Channel