Lady GaGa “izolon” balerinet

24/05/2010 11:45

Te kercesh per Lady GaGa ndoshta eshte nje privilegj dhe ndihme e madhe profesionale, por ndoshta per balerinet e kengetares se njohur, kjo ndoshta eshte edhe nje periudhe izolimi.

“Une jam nje grua e martuar me balerinet e mi dhe nuk dua te bejne seks jashte turneut tim”, shprehet kengetarja me origjine italiane. Ky eshte provokimi i radhes nga ana e Lady GaGa, e cila njihet per deklarata dhe sjellje jo shume te pritura.

“Nuk eshte aspak e kenaqur nese ndonje nga balerinet e saj kryen marredhenie para spektaklit. Ajo do te beje dashuri me ta por ne skene”, tha nje burim i afert per “Daily Star”. Me tej ai shton se kerkon qe ekipi i saj te jete 100 % i perqendruar tek puna per turneun The Monster Ball Tour”.

Top Channel