Bekham ne Afganistan

22/05/2010 01:05

Devid Bekham, ish-mesfushori i kombetares se Anglise dhe skuadres se Milanit u nis per ne Afganistan…por jo per te luftuar, por per te kaluar kete fundjave.

Ish-futbollisti me i paguar udhetoi per ne provincen e Helmandit, ne jug te Afganistanit per te kaluar kete fundjave me ushtaret britanike.

“Kam shume admirim per keta te rinj e te reja te cilet me bejne te ndihem krenar qe jam britanik”, eshte shprehur Bekham pak caste para nisjes se tij per ne Afganistan.

Top Channel