Montezemolo: Nganjehere me mungon Schumi

20/05/2010 14:45

“Ne disa momente Schumacher me mungon. Kemi jetuar vite te mrekullueshme se bashku. Ai i ka dhene shume Ferrarit, por edhe ka marre shume”.

Keshtu eshte shprehur numri 1 i Ferrarit, Luca di Montezemolo.

“Dua te them se eshte faji im nese i eshte kthyer deshira per te garuar ne Formula 1. Pak dite me pare doja ta therrisja per t’i kerkuar te luante per skuadren tone te futbollit, por skuadra quhet Ferrari dhe preferova ta evitoja”, eshte shprehur presidenti.

Top Channel