F1, Monako, aksident ndaj Ferrarit të Alonsos

15/05/2010 12:00

Aksident mëngjësin e sotëm për Ferrari-n e Fernando Alonso, gjatë sesionit të tretë të provave të lira të Cmimit të Madh të Monakos.

Makina e tij është përplasur me muret mbajtëse të nje kthese.

Incidenti ka ndodhur pak orë nga fillimi i provave zyrtare, duke pësuar dëme para dhe anash.

Top Channel