Seria A, fiton Roma, merr përkohësisht kreun

01/05/2010 20:30

Roma ka mundur 1-2 Parmën në takimin e vlefshëm për javën e 36-të të Serisë A.

Golat janë shënuar nga Totti në minutën e 5-të, Taddei në të 75-ën dhe Lanzafame në minutën e 81-të.

Verdhekuqtë kanë marrë sërish kreun e Serisë A, në pritje të takimit të nesërm mes Lazio-s dhe Interit që aktualisht është një pikë më pak se Roma.

Top Channel