Fabregas më pranë Interit

26/03/2010 21:10

Ideja për të parë mesfushorin Fabregas në Milano, po merr jetë.

Lojtari i Arsenalit kërkohet me ngulm nga presidenti Massimo Moratti, i cili është i gatsheëm të derdhe 35 milionë euro në arkën e “Gunners” pa futur në mes sulmuesin Balotelli.

Në prag të ndeshjes kundër Barcelonës dhe takimeve të fundit ku Arsenal është në garë për Premier League, Arsene Venger nuk i lejon lojtarët të mendojnë për të ardhmen, por këtu ben perjashtim Fabregas.

Përsa i përket Gallas, shoqëria nuk i ka ofruar kontratë rinovimi dhe në gjurmet e tij janë Roma e Milan.

Top Channel