Raiola: Nuk ka luftë mes Mou dhe Balotelli

17/03/2010 21:40

“Nuk ka luftë mes Mourinho e Balotelli”. Kështu është shprehur agjenti i sulmuesit, Mino Raiola.

“Është një marrëdhënie që duhet të rritet dhe përmirësohet sigurisht, por nuk është një luftë. Për cdogjë që ben Mario, vihet lupa duke ekzagjeruar. Është një djalë që është në vëmendjen mediatike”, deklaroi ai.

Raiola ka hedhur poshtë lajmet se Balotelli ka festuar pas afrimit të Milanit me Interin në kampionat.

Top Channel