Materazzi kunder Elkan: Hipokrit

15/03/2010 23:05

Pas deklaratave thumbuese kundrejt Interit te numrit 1 te Juventusit, Lapo Elkan kunderpergjigja e pare nga kampi zikalter ka ardhur prej mbrojtesit Marco Materazzi.

“Nuk besoj se kush gezon humbjet tona mund te jete krenar dhe te shijoje fitoret tona, jane thjesht hipokrite”, ka deklaruar per mediat sportive italiane, Materazzi.

Reagimi ka ardhur pas deklarates se Elkan i cili u shpreh se u ndje “jashtezakonisht i kenaqur nga humbja e Interit ne Katania, por ne Champions League do te bej tifoz per zikalterit”.

Top Channel