Frike per Nesten, demtimi serioz

11/03/2010 10:00

Ore ankthi per Alessandro Nesten, qe dje per shkak te nje demtimi ne gju nuk ka luajtur ne ndeshjen e Champions League kunder Manchester United.

Sipas teknikut te Milanit, Leonardo, demtimi i mbrojtesit mund te jete serioz.

“Kam frike se eshte serioz. Per te ditur dicka me shume duhet te presim neser kur do te merren dhe pergjigjet e analizave”, eshte shprehur Leonardo.

Top Channel