Mou: Balotelli i semure? Genjeshter

10/03/2010 10:15

Trajneri i Interit, Jose Mourinho flet hapur per mosmarreveshjet me sulmuesin Balotelli, duke mos e fshehur qe mes tyre ka probleme te medha.

Vendimi per ta aktivizuar edhe pse ai ishte me grip, ngjalli reagime te ashpra, por tekniku e thyen heshtjen duke saktesuar se gjithcka ishte nje genjeshter sepse Balotelli nuk vuante nga asnje viroze.

“Ishte keq per shkak te temperatures? Cfare temperature? Une isha i semure, jo ai. Une dhe mjeku Combi e dime shume mire gjendjen shendetesore te tij, sepse po ta aktivizonim te semure do ishte shume e gabuar. Temperatura e Marios eshte nje genjeshter”, sqaron “Special One” duke u mbyllur gojen mediave qe gjate gjithe diteve te fundit e kishin sulmuar per aktivizimin e Balotelli-t dhe lenien ne stol te Eto’o.  

Top Channel