Milan, rrezikohet mbrojtja kunder United

10/03/2010 17:45

Antonini e Nesta rrezikojne te mos luajne mbremjen e sotme kunder Manchester United, ne ndeshjen e kthimit te Champions League.

Te dy dje ne mbremje ne “Old Trafford”, kane zhvilluar ne menyre te rregullt stervitjen e fundit.

Por Antonini ka pasur nje problem muskular dhe prezenca e tij eshte ne dyshim per sot. Nderkohe gjendja e Nestas lidhet me nje demtim ne gju.

Per momentin mbrojtesi eshte ne dispozicion, por vendimi perfundimtar do te merret pas testit te para ndeshjes.

Top Channel