Tirana humbet me Kastriotin

06/03/2010 18:00

Tirana eshte mundur 0-1 ne takimin me Kastriotin e Krujes i vlefshem per javen e 23-te te Superliges, qe konsiston edhe me fillimin e fazes se trete te kampionatit.

Goli i fitores dhe i vetmi i gjithe takimit eshte shenuar ne minuten e 13-te nga Djarmati.

Nderkohe ndeshja tjeter e planifikuar per diten e sotme, ajo mes Shkumbinit dhe Vllaznise eshte shtyre per shkak te kushteve te keqija te fushes se Peqinit e permbytur nga uji dhe balta.

Neser pritet te luhen ndeshjet e tjera te javes se 23-te, mes te cilave edhe ajo mes Shkumbinit dhe Vllaznise.

Top Channel