Juve-Arsenal, shkembime ne horizont

05/03/2010 13:15

Nje shkembim Van Persie-Melo po shqyrtohet ne aksin Londer-Torino. Klubi i Juventus ka kerkuar nga Arsenal sulmuesin holandez ne shkembim te brazilianit.

Sipas “Daily Mail”, shoqeria bardhezi nuk e ka perjashtuar largimin e Melo ne fund te sezonit dhe “topcinjte” e Arsene Wenger mbeten ne pole position.

Ne rast se Melo largohet dhe Juve nuk terheq dot holandezin, atehere do te vihet ne gjurmet e Miguel Veloso, mesfushor i Sporting Lisbona.

Top Channel