Adriano, gati per t’u kthyer ne Evrope

03/03/2010 21:05

Adriano eshte gati per t’u kthyer ne Evrope, edhe pse skuadra aktuale e Rio de Janeiro, Flamengo po ben te pamunduren per ta mbajtur prane vetes.

“Adriano mund te shkoje me Romen, Realin ose Barcelonen ose ne skuadra qe punojne me brazilianet. Ai eshte gati te kthehet dhe se bashku do te vleresojme situaten”, eshte shprehur agjenti i tij, Gilmar Rinaldi.

Mesfushori eshte i lidhur me Flamengon deri ne 31 maj.

“Do te vendos pas boterorit, vendimin e merr vete ai”, shton Rinaldi.

Top Channel