Milan humbet Paton per Romen e Manchester-in

01/03/2010 10:45

Fitorja me Atalanten 3-1 i ka kushtuar shume skuadres se Milanit ne prag te ndeshjeve delikate kunder Manchester United dhe Romes.

Bomberi brazilian Alexandre Pato qe shenoi 2 gola ne fitoren e djeshme, eshte demtuar duke humbur mundesine qe te luaje ne keto dy perballje.

Ndeshja e Champions League kunder “Red Devils” do zhvillohet ne 10 mars ne “Old Trafford”, ndersa pak dite me pare Milan do udhetoje ne Rome ku do ndeshet me verdhekuqte e Ranieri-t, skuader qe lufton me kuqezinjte ne krye te renditjes.

Top Channel