Moss ndryshon look-un, floke me “rebele”

29/01/2010 17:35

Kate Moss ka ndryshuar look-une flokeve duke u paraqitur e transformuar ne publik.

Modelja britanike vjen me nje imazh teresisht te rinovuar per nga forma dhe pjeserisht nga ngjyra. Ne javen parisiene te modes ajo eshte shfaqur me floke te prere shkurt dhe te ngrire.

Edhe gjate prezantimit te linjes se saj te cantave “Longchamp” ne “Ritz Hotel”, floket e bukuroshes nuk kane qene te sistemuara me kujdes, duke zgjedhur nje stil me rebel. Por nje ndryshim te vogel ka edhe ne ngjyre pasi jemi mesuar ta shikojme shpesh here bionde, ndersa kete here jane vene re edhe nuanca gri.

Top Channel