Kupa e Mbretit, Atletico ne gjysmefinale

29/01/2010 14:20

Ekipi i Atletico Madrid ka mundur 1-0 Celta Vigo, duke siguruar keshtu kalimin ne gjysmefinale te Kupes se Mbretit qe po zhvillohet ne Spanje.

Skuadrat e tjera gjysmefinaliste jane Getafe, Racing Santander dhe Sevilia.

Ne baze te rregullave, Santander do te perballet me Atletico Madrid, ndersa Sevilia me Getafe.

Top Channel