FSHF, shkarkohet komisioni i apelit

26/01/2010 18:30

Komiteti ekzekutiv i FSHF-se u mblodh pasditen e sotme pas dhunes se te henes ne takimin mes Tiranes dhe Dinamos.

Ne perfundim te mbledhjes u vendos shkarkimi i komisionit te apelit.

Gjithashtu komiteti vendosi per organizmin e nje mbledhjeje tjeter javen e ardhshme, per te analizuar dhunen dhe masat ndaj saj.

Top Channel