Toni, probleme ne kemben e majte

25/01/2010 16:55

Demtim mes shkalles se pare dhe te dyte ne pulpen e kembes se majte per Toni.

Lajmin e ka bere te ditur skuadra e Romes ne faqen e saj te internetit.

Futbollisti u detyrua te dilte pas pak minutash ne garen kunder Juventusit te shtunen.

Top Channel