Liverpool, Torres operohet ne gju

18/01/2010 13:55

Sulmuesi spanjoll i Liverpool, Fernando Torres eshte operuar pas nje demtimi ne gjurin e djathte.

Futbollisti eshte demtuar ne takimin kunder Reading dhe nuk mund te kthehet ne fushe me shpejt se 6 jave.

Kjo nuk eshte nje periudhe me fat per Reds, aktualisht te shtatet ne Premiership dhe te eleminuar nga Champions.

Bankina e Rafa Benitez nuk duket me shume e qendrueshme.

Top Channel