Haiti, 70 mije kufoma ne varre te perbashketa

18/01/2010 08:00

Jane rreth 70 mije kufoma te mbledhura dhe te varrosura ne Haiti pas termetit qe ka shkaterruar ishullin.

Viktimat jane varrosur ne varre te perbashketa.

Lajmin e ka bere te ditur sekretari i Shtetit per Alfabetizmin, Carol Joseph.

Top Channel