Barca 2010, larg formes

06/01/2010 01:55

Barcelona vazhdon serine negative per vitin 2010. Katalanasit humben ne Kupen e Mbretit perballe Seviljes me rezultatin 1-2.

Ne ndeshjen e luajtur ne Kamp Nou goli i Ibrahimovic ne minuten e 74 te takimit ishte pak ndaj golave te Diego Kapel ne minuten e 60 dhe te Alvaro Negredo ne minute e 75 per Seviljan.

Pas kesaj humbjeje skuadra e Guardioles ve ne rrezik kualifikimin e saj per ne turin tjeter te Kupes se Mbretit pasi ne ndeshjen e kthimit i duhet te permbyse 2 golat e shenuar prej Seviljes.

Top Channel