Mancini merr fitoren e dyte radhazi

28/12/2009 23:00

Manchester Siti ka marre fitoren e dyte radhazi nen drejtimin e italianit Roberto Mancini.

Edhe pse me nje loje jo shume te mire te pakten ne pjesen e pare ekipi i sheikeve arabe ka mposhtur 3-0 ne transferte Wolverhampton me dopjeten e Tevez dhe golin e Garidos.

Pas 2 fitoreve te fundit ekipi i Mancinit  ngjitet ne kuoten e 35 pikeve, po aq sa Aston Villa e vendit te 5.

Top Channel