Beckham, sot rivishet milanist

28/12/2009 08:40

Milan do prese sot nje te rikthyer per te forcuar organiken ne pjesen e dyte te sezonit.

Behet fjale per mesfushorin e Los Angeles Galaxy, David Beckham, i cili do luaje per disa muaj me skuadren kuqezi per te kerkuar nje vend titullari ne Boterorin 2010. Sot ne oren 13:00 do zbrese ne aeroportin e Milanos lojtari britanik qe ne Champions League do ndeshet kunder ish skuadres se tij, Manchester United ne 1/8-at e Champions.

Nis keshtu nje tjeter ere per Milanin e vitit 2010 pasi me rilindjen e Ronaldinho-s dhe rifitimin e formes se disa prej lojtareve titullare, skuadra kuqezi do kerkoje te kundershtoje hegjemonine e Interit ne Itali, ashtu sic enderron te shkoje sa me larg ne Europe. 

Top Channel