Ancelotti dhe Chelsea mbrojne Terry-n

21/12/2009 14:05

Carlo Ancelotti dhe Chelsea reagojne pas skandalit qe ka prekur serish mbrojtesin dhe kapitenin e skuadres, John Terry.

Sipas ”News of the World”, Terry perfitonte nga vizitat private ne stadium duke fituar 10 mije sterlina. “John Terry nuk ka bere asgje te keqe. Une, klubi dhe lojtaret kemi besim te madh tek ai”, thekson tekniku italian. Ne biseden e pergjuar, pergjegjesi i sektorit te turisteve u thote klienteve: “Nese dicka shkon keq thoni qe John Terry nuk dinte asgje”.  

Turistet e vizituan stadiumin ne oren 10:30 te dites se enjte dhe jane identifikuar si “turistet JT”. Nderkohe, shoqeria shkruan se Terry nuk ka kerkuar asnjehere para per te organzuar vizita.

Top Channel