Mourinho: Do te fitojme kunder Rubinit

08/12/2009 17:25

“Nuk kemi frike, jemi me mire se Rubini dhe neser do te fitojme”. Keshtu eshte shprehur trajneri i Interit, Mourinho i cili eshte i bindur per suksesin e skuadres se tij kunder ruseve.

Ne sfiden decizive per kalimin ne fazen tjeter te Champions nuk do te jete Chivu i cili eshte i skualifikuar, nderkohe qe kthehet Sneijder qe ka theksuar se objektivi i Interit eshte “vetem fitorja”.

Top Channel