Demtohet Kaka, ne fushe ne 2010-en

07/12/2009 15:25

Kaka do te qendroje jashte fushes deri ne 2010-en per shkak te nje demtimi qe duket se do te vonoje rekuperimin e tij.

Lajmin e ka bere te ditur “AS” i cili i referohet burimeve nga klubi spanjoll.

Kakase i duhet te heqe dore nga transferta ne Marseje ku skuadra e tij do te luaje neser ne takimin e vlefshem per Champions League.

Mjeket e Real Madridit preferojne te mos rrezikojne me brazilianin dhe duan te evitojne operacionin, per kete Kaka nuk do te kthehet ne fushe perpara festave te fundvitit.

Top Channel