Tiger Woods, sponsoret nuk do ta braktisin

03/12/2009 11:10

Edhe pas rrefimit per tradhetite bashkeshortore, sponsoret e Tiger Woods kane bere te ditur se do te qendrojne me te.

Fillimisht “Corporate America” dhe me pas “Nike”, “Gatorade”, “Gillette” e “Electronic Arts”, kane konfirmuar me deklarata zyrtare besimin e tyre tek sportisti me i pasur ne bote dhe se do te vazhdojne te bashkepunojne me te.

“Nike mbeshtet Tiger dhe famijen e tij. Marredheniet tona mbeten te pandryshuara”, ka shkruar zedhenesi i markes se njohur sportive.

Top Channel